Водочный король Украины — Евгений Черняк

0

У часи після ющенківського дефолту та приходу до влади регіоналів у Запоріжжі почався новий деребан.

Євген Черняк, який зробив свій перший капітал ще в буремні 90-ті на звалищі промислових відходів у Балці Середній, за помаранчевої влади став горілчаним магнатом та сірим кардиналом козацької землі. Донецький клан побачив у ньому конкурента – і почалась запекла боротьба у ЗМІ.

chernyak_625x415_1

Як модно казати в певних колах, Євген Олександрович – відомий “джинсовик”, тобто людина, яка оплачує написання й поширення кон’юнктурних статей. Пан Черняк не звик справно оплачувати замовні матеріали, тому ображені журналісти частенько самі викидали досить правдиві та незручні подробиці про нього.

1150273_425618917554874_2122478670_n

Так широкому загалу стали відомі бандитське минуле Черняка та його ж численні вихваляння про те, як він створив цілу мережу з горілчаних кіосків та споїв Запоріжжя – в часи, коли горілку можна було продавати виключно в магазинах.

Тоді алко-король зрозумів, що зелений змій – його єдиний надійний партнер у бізнесі. Так, уже в 2003 році Євген Черняк засновує ТМ “Хортиця” і починає виготовляти оковиту.

Такий екскурс пояснює, чому пан Євген так активно замовляє “джинсу” та “досить” сайти, які пишуть про нього правду .

Запорізька акула бізнесу любить повторювати дві фрази:  “Життя – це гра, у якій перемагає той, у кого на момент смерті більше грошей” та “Мені шкода, що я продаю горілку, а не йогурти” – іронізує Черняк. Тому чекати якоїсь моральності в часи багаторівневого конфлікту з Росією від бізнесмена – марно.

Заводи “Хортиці” давно збудовані на території РФ, також “по данным ведущего отраслевого британского журнала Drinks International ЛВЗ «Хортица» входит в TOP-3 рейтинга крупнейших мировых производителей алкоголя. По объемам продаж в России ТМ «Хортица» занимает первое место среди импортных водок” – вихваляють “Хортицю”  на сайті компанії.

Торгова марка Євгена Черняка є спонсором  купи “культурних” заходів на території РФ. Апофеозом маркетингової політики стало спонсорство проведення “Дня Росії” в одному з нічних клубів Сімферополя.

c60GA0VSLAg

Такого ляпаса безкарно не залишила б жодна з європейських країн, а у США така компанія отримала б не лише штрафи та санкції, а й загубила б ліцензію.

Офіційне запрошення на “День Росії” 12 липня звучало так:

“ДЕНЬ РОССИИ: RUSSIAN PARTY. ТОЛЬКО РУССКИЕ ХИТЫ в исполнении наших резидентов: ART SOUL & KERIM MURAVEY. НА ВХОДЕ ПЕРВЫМ russian welcom drink (прощаемся с гривной, обменяй гривну на коктейль). ГУЛЯЙ РОССИЯ”.

6G8yWd-Twbs 59LNqpiujp0 XTB0mlIRQ_U

Кожна розвинена країна уважно слідкує за тими, хто труїть її населення алкоголем. Особливо, коли йдеться про горілку та пиво – напої для середнього класу та бідноти, оскільки з податками у бюджет, країна отримує ще дітей-інвалідів, непрацездатну молодь і, головне, підвищений рівень злочинності через алкоголізм. Якщо влада розуміє, що користь для бюджету нівелюється витратами на боротьбу з соціальними наслідками – алкогольну індустрію беруть під жорсткий контроль.

Черняк – ідеальний президент для совкової країни Новоросії, тоді як шоколадний король Порошенко став президентом України. Українці-бо люблять солодке життя, як в Європі, а сепаратистам “нужна загадочная русская душа”,  яка ніяк не  “русская” і “загадочная” без ста грамів.

Informator

 

Поделиться

Оставьте свое сообщение