Когда «идеолог» коррупции в Запорожье, Александр Син, окажется за решеткой? — народный депутат Игорь Артюшенко

0

10 грудня відбулось спільне засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції та Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, на яке були запрошені голова СБУ Валентин Наливайченко, Генеральний прокурор Віталій Ярема та голова МВС України Арсен Аваков.

Серед питань, піднятих на засіданні перед керівниками силових структур держави, була також озвучена проблематика Запоріжжя.

Народний депутат Ігор Артюшенко, у своєму виступі, підняв і деталізував питання ситуації в місті Запоріжжі, зокрема він наголосив на причетності мера міста до корупційних схем, поборів, відкатів та розкрадання ЖКГ, які досі мають місце в Запоріжжі. Попри близько двадцяти відкритих кримінальних справ, керівництво міста не понесло відповідальності за обкрадання запоріжців.

Підсумовуючи свій виступ, парламентар озвучив питання  до Генпрокурора Віталія Яреми та інших силовиків – чому «ідеолог» корупції в Запоріжжі, Олександр Сін, досі займає свою посаду і коли він опиниться у в’язниці?

Результатом виступу Артюшенка стала домовленість про особисту зустріч з Генеральним прокурором з даного питання вже наступного тижня.

artyushenko.com.ua

Поделиться

Оставьте свое сообщение