Юрий Луценко предложил Юрию Комиссарову уменьшить себе срок

0
Руководителю и собственнику фирмы «Запорожсвязьсервис» Юрию Комиссарову объявлено о подозрении в совершении преступлений, предусмотренных 191 статьей Уголовного кодекса Украины — присвоение, растрата имущества или завладение им путем злоупотребления служебным положением.

Об этом вчера в ходе брифинга для прессы сообщил Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко. По его словам, фирма Комиссарова создала схему, в результате действия которой запорожцы платили дважды за коммунальные услуги. В результате, как выразился прокурор, «коммунальной обдираловки» у запорожцев было украдено в 2010-2015 годах около 8 миллионов гривен или 1,5 миллиона долларов.

Прокурор предложил Комиссарову сдать своих сообщников и покровителей, получив в результате сделки со следствием меньший срок.

— Думаю, що пан Коміссаров помиляється, бо я точно не анісімовець,  — парировал Луценко заявления Комиссарова о том, что обыски и его арест инициировали «анисимовцы». —  Як ви розумієте, коли Анісім тут контролював кримінальну активність Запоріжжя, я точно був в інших місцях і точно з ним не співпрацював. Але якщо без жартів, то да, у нас є докази, що саме він зорганізував схему двійної оплати комунальних послуг жителями Запоріжжя. Всі його нінішні заяви про те, хто замовив на нього справу є просто видом його захисту… Хай пояснить, чому  люди платити двічі, чому ці кошти виводились через фіктивні структури в готівку. Чому це все було можливим? З моєї точки зору у нього зараз є два шляхи: говорити про різні замовлення… або співпрацювати зі слідством. Я прекрасно віддаю собі звіт, що пан Коміссаров не є остаточним лідером злочинного угруппування, яке обкрадало запоріжців впродовж 10-го, напевне, не менше ніж  15-го року. Навіть подекуди 16-го року. Я навіть не виключаю, що і сьогодні такі схеми існують. Але тоді, при тій системі координат, що склалася в області, він точно не був лідером кримінального світу. Я це визнаю. Закон дає йому чудову можливість — заявити про існування злочинного угрупування, розповісти про свої функції в ньому, компенсувати певну частину збитку, завданого цим злочинним угрупуванням і чітко вказати на його організаторів та інших відомих йому кримінальних осіб. В такому випадку він може заключити угоду зі слідством, отримати менше покарання, і допомогти покарати тих, хто зорганізував цей «насос» обкрадання жителів славного Запоріжжя.

Інший варіант — взяти все на себе, йти в суд, і пройти всю процедуру об’єктивного, неупережденного слідства.

На мене особисто була заява про скоєння злочину Комісаровим і я особисто написав «під особистий контроль» і передав у запакованому пакеті прокурору без реєстрації, щоб ніхто її не читав. Це було моє рішення. І на сьогодні у нас достатньо доказів того, що пан Комісаров скоював злочини, зазначені в заяві.

Источник

 

Поделиться

Оставьте свое сообщение