Почему Михаил Прасол связывает Валерия Романова с Евгением Анисимовым

0

Депутат Запорожского городского совета Михаил Прасол заявил, – что прокурор области Валерий Романов «сотрудничает» с бывшим экс-«смотрящим» Евгением Анисимовым. Этому депутат-укроповец посвятил пост на своей личной странице в Фейсбук.

По мнению Михаила Прасола, причиной такого взаимодействия являются некоторые уголовные дела.

«На замовлення і за гроші Анісіма Романов виносить абсурдні підозри ворогам колишнього «смотрящєго»:

1. Першим став Юрій Комісаров, якого по необгрунваному обвинуваченню «закрили» за день до засідання в апеляції по справі щодо банди Анісімова – Гречковського – Бондаренко. Так, з легкої руки сатрапів Романова ключовий потерпілий – пан Комісаров, який багато років боровся проти банди Клоуна, – перетворився на обвинуваченого.

2. Повторне шиття надуманої справи щодо інсценірованного замаху на нещасного «смотрящєго» (яке було театрально зіграно ще в серпні 2014 року) – підозри активним членам Союзу вірмен Запорізької області, яких Анісімов вважає своїми особистими ворогами».

В качестве примера депутат также назвал задержание в зале суда 17 октября бывшего руководителя департамента горсовета Валерия Безлепкина.

«В залі суду заарештували Валерія Безлепкіна — за те, що він відмовився на посаді керівника Департаменту Запорізької міської ради виплачувати неіснуючий борг у розмірі 3 млн.грн компанії Анісімова. Шкода, як стерджує Романов, спричинена Банкруту (!) — вже непрацюючому КП «Основаніє»», — написав Михайло Прасол.

Крім фальсифікації кримінальних справ депутат звинуватив прокурора у «вимагань хабарів з бізнесу та тиску на патріотів, кришування нелегальних видів бізнесу і продажу корупційних та мафіозних справ».

Источник

Поделиться

Оставьте свое сообщение